Son Güncelleme:
25/11/2019 - 16:18
Koordinatör

Doç. Dr. Hüsnü DAL

e-mail:dal@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3578

Koordinatör Yrd.

Hasan YURDOĞLU

e-mail:yurdoglu@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3579

Sekreterya

Hacı Ali Duman (Şef)

e-mail:aduman@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7330

Kalite Yönetimi ve Planlama Birimi 

Necmiye BENLİ ERDEM

e-mail:necmiye@metu.edu.tr

+90 (312) 210 2141

BAP1 Araştırma/BAP2 Yatırım Projeleri Birimi 

Atakan ATAR

e-mail:aatar@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3596

Seval BATAN

e-mail:sevalb@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3585

Ümit EROĞLU

e-mail:ueroglu@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3586

Erdal SEVİNÇ

e-mail:erdals@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7336

TÜBİTAK-SANTEZ Projeleri Birimi 

Zeynep BAL ATAR

e-mail:zbal@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7332

Azize CABADAĞ ŞİRET

e-mail:cabadag@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3587

Şaban DİŞBUDAK

e-mail:dsaban@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7331

Sevgi ÖZDEMİR

e-mail:balaban@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7337

İrem SODAN

e-mail: isodan@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7333

AB ve Uluslararası Projeler Birimi 

Elvan ALTUNSOY

e-mail:elvanal@metu.edu.tr

Engin AYDIN

e-mail:aydine@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7334

Selman KIZILKAYA

e-mail:kselman@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3860

Sonay ÖZER

e-mail:ozsonay@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3598

TÜBİTAK-AB Personel Özlük Birimi

Ayla KANDEMİR

e-mail:aylakan@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7339

Başak HELİMERGÜN

e-mail:hbasak@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7152

Dursun DİŞBUDAK

e-mail:ddursun@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7134

Elif YİĞİTCAN

e-mail: keles@metu.edu.tr

Serpil TUNÇ SAKARYA

e-mail:stunc@metu.edu.tr

Yeliz VURUŞKAN

e-mail:yelizv@metu.edu.tr

Ofis Destek Hizmetleri

Ayşe YILDIRIM

Orhan SENEKLİOĞLU