Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi
Son Güncelleme:
11/07/2018 - 16:20
Koordinatör

Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü DAL

e-mail:dal@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3578

Koordinatör Yrd. 

Hasan YURDOĞLU

e-mail:yurdoglu@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3579

Kalite Yönetimi ve Planlama Birimi 

Necmiye ERDEM

e-mail:necmiye@metu.edu.tr

+90 (312) 210 2141

Sekreterya

Ülkü SAYIN

e-mail:usayin@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3578

BAP1 Araştırma/BAP2 Yatırım Projeleri Birimi 

Atakan ATAR

e-mail:aatar@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3596

Erdal SEVİNÇ

e-mail:erdals@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7336

Hacı Ali DUMAN

email:aduman@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7336

Serpil TUNÇ SAKARYA

e-mail:stunc@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3585

Seval BATAN

e-mail:sevalb@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3585

Ümit EROĞLU

e-mail:ueroglu@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3586

TÜBİTAK-SANTEZ Projeleri Birimi 

Azize CABADAĞ ŞİRET

e-mail:cabadag@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3587

Selman KIZILKAYA

e-mail:kselman@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7332

Sevgi ÖZDEMİR

e-mail:balaban@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7337

Şaban DİŞBUDAK

e-mail:dsaban@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7331

Zeynep BAL ATAR

e-mail:zbal@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3598

Proje Bursiyeri Çalışanları

İrem SODAN

e-mail: isodan@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7333

 

Ülkü SAYIN

e-mail: usayin@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3578

AB ve Uluslararası Projeler Birimi 

Bilhan AKÇAY

e-mail:bakcay@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3860

Engin AYDIN

e-mail:aydine@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7334

Sonay ÖZER

e-mail:ozsonay@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3598

TÜBİTAK-AB Personel Özlük Birimi

Ayla KANDEMİR

e-mail:aylakan@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7339

Dursun DİŞBUDAK

e-mail:ddursun@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7134