Son Güncelleme:
01/04/2021 - 13:48
Koordinatör

Doç. Dr. Hüsnü DAL

e-mail:dal@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3578

Koordinatör Yrd.

Hasan YURDOĞLU

e-mail:yurdoglu@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3578

Kalite Yönetimi ve Planlama Birimi

Necmiye BENLİ ERDEM - Şef

e-mail:necmiye@metu.edu.tr

+90 (312) 210 2141

 

Sekreterya

Ayla KANDEMİR

e-mail:aylakan@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3578

BAP/Kalkınma Bakanlığı Yatırım Projeleri Birimi - Birim E-posta: bapk-bap@metu.edu.tr

Atakan ATAR

e-mail:aatar@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3596

Seval BATAN

e-mail:sevalb@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3585

Ümit EROĞLU

e-mail:ueroglu@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3586

Yeliz VURUŞAN-Şef (Raporlu)

e-mail:yelizv@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7336

TÜBİTAK-SANTEZ Projeleri Birimi - Birim E-posta: bapk-tubitak@metu.edu.tr

Zeynep BAL ATAR

e-mail:zbal@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7332

Azize CABADAĞ ŞİRET

e-mail:cabadag@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3587

Sevgi ÖZDEMİR (Raporlu)

e-mail:balaban@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7337

Erdal SEVİNÇ

e-mail:erdals@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7331

İrem SODAN (Raporlu)

e-mail: isodan@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7333

AB ve Uluslararası Projeler Birimi - Birim E-posta: bapk-ab@metu.edu.tr

Bilhan AKÇAY

e-mail:bakcay@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3598

Engin AYDIN

e-mail:aydine@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7334

H. Ali DUMAN-Şef

e-mail:aduman@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7322

Dr. Selman KIZILKAYA

e-mail:kselman@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3860

Sonay ÖZER (Raporlu)

e-mail:ozsonay@metu.edu.tr

+90 (312) 210 3598

Proje Personel-Burs Birimi - Birimi E-posta: proje-personel@metu.edu.tr / proje-burs@metu.edu.tr

Elvan ALTUNSOY

e-mail:elvanal@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7339

Şaban DİŞBUDAK

e-mail:dsaban@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7134

Başak HELİMERGÜN (Raporlu)

e-mail:hbasak@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7152

Serpil TUNÇ SAKARYA

e-mail:stunc@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7318

Elif YİĞİTCAN

e-mail: keles@metu.edu.tr

+90 (312) 210 7319

Ofis Destek Hizmetleri

Ayşe YILDIRIM

+90 (312) 210 7335

Orhan SENEKLİOĞLU

+90 (312) 210 7335