BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNASYON BİRİMİ


İletişim

 


Ofis: Çatı Kafeterya. Üst Kat.  

 

 

 

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ
ADI SOYADI UNVAN / GÖREV TELEFON  E-POSTA
Yrd.Doç.Dr. Hüsnü DAL Koordinatör 210 35 78 dal@metu.edu.tr
Hasan YURDOĞLU Koordinatör Yrd. 210 35 79 yurdoglu@metu.edu.tr

PLANLAMA DEĞERLENDİRME BİRİMİ


Necmiye ERDEM

Bilgisayar İşletmeni

 210 21 41

 necmiye@metu.edu.tr

 BAP1 ARAŞTIRMA / BAP2  YATIRIM PROJELERİ

 

Atakan ATAR Büro Elemanı 210 35 96 aatar@metu.edu.tr
Serpil TUNÇ SAKARYA Büro Elemanı 210 35 85 stunc@metu.edu.tr
Ümit EROĞLU Büro Elemanı 210 35 86 ueroglu@metu.edu.tr
Erdal Sevinç Memur 210 73 39 erdals@metu.edu.tr
TÜBİTAK-SANTEZ PROJELERİ
Azize CABADAĞ ŞİRET Büro Destek Elmanı                               210 35 87 cabadag@metu.edu.tr
Sonay ÖZER Bilgisayar İşletmeni 210 73 33 ozsonay@metu.edu.tr
Sevgi ÖZDEMİR Bilgisayar İşletmeni 210 73 37 balaban@metu.edu.tr
Şaban DİŞBUDAK Memur 210 73 31 dsaban@metu.edu.tr
UDAP-TUJJB-TAGEM PROJELERİ
Engin AYDIN Büro Elemanı 210 73 34 aydine@metu.edu.tr
AB ve ULUSLARARASI KURULUŞLARCA DESTEKLENEN PROJELER
Seval BATAN Büro Elemanı 210 38 60 sevalb@metu.edu.tr
Zeynep BAL ATAR Büro Elemanı 210 35 98 zbal@metu.edu.tr
Bilhan Akçay Memur 210 38 60 bakcay@metu.edu.tr
PERSONEL BİRİMİ
Dursun DİŞBUDAK Bilgisayar İşletmeni 210 71 34 ddursun@metu.edu.tr
Selman KIZILKAYA Bilgisayar İşletmeni 210 35 95 kselman@metu.edu.tr
Ayla KANDEMİR Bilgisayar İşletmeni 210 73 39 aylakan@metu.edu.tr
DESTEK HİZMETLERİ
Ayşe ERGİN      
Orhan SENEKLİOĞLU